Członkowie

Maciek Leon Myszka

Prezes

Redaktor naczelny JES TV, student Inżynierii Środowiska na Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie, absolwent I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Starachowicach, koordynator projektu "LaWycieczka", współzałożyciel "Długa Studio".

Ewa Babicka

Zastępca Prezesa

Studentka europeistyki w Centrum Europejskim UW, tutorka i rekruter Akademii Przyszłości. Uwielbia śpiewać, co przez lata rozwijała dzięki Chórowi Portamento, dziś w chórze All That Sound. Ma słabość do szpinaku. Beatlesów i bajek Disney'a, marzy jej się wyprawa na Alaskę.

Katarzyna Musiałek

Skarbnik

Dominika Piwnik

Sekretarz

Andrzej Kasperkiewicz

Członek Zarządu

Piotr Babicki

Pomysłodawca i były prezes Stowarzyszenia JES. Członek Zarządu Polskiej Rady Organizacji Młodzieżowych. Ukończył politologię i bezpieczeństwo wewnętrzne na Uniwersytecie Warszawskim. Miłośnik podróży, dziennikarstwa oraz twórczości Alfreda Hitchcocka i grupy Queen.

Anna Matysek

Bartosz Rojek

Marcin Safader

Jan Szwagierczak

Webmaster

Student kognitywistyki na UJ. Lubi mądre książki, smutne piosenki i różne zwięrzęta, a najbardziej owady. Zamierza stworzyć rasę robotów, która zniszczy ludzkość.

Agata Krysiak

Ewelina Gołyska

Maria Babicka

Studentka prawdziwej królowej nauk, czyli socjologii. Swój wolny czas z przyjemnością traci w Teatrze Hybrydy, Instytucie Teatralnym i chórze All That Sound. Skacze. Nie wyobraża sobie życia bez Boga, Rodziny i Przyjaciół. Marzy, żeby na jej pogrzebie wszyscy byli ubrani kolorowo.

Kacper Celuch

Redaktor naczelny JES TV, student Inżynierii Środowiska na Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie, absolwent I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Starachowicach, lider zespołu "Inżynieria Środowiska", koordynator projektu "LaWycieczka", współzałożyciel "Długa Studio".

Ewelina Pocheć

Studentka II roku filologii polskiej na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Miłośniczka kina i teatru. Ostatnio zaczęły się pojawiać pierwsze oznaki skrzywienia polonistycznego. Interesuje się wpływem kultury na człowieka.

Paweł Celuch

Jestem optymistycznie nastawionym do życia młodzieńcem. Interesuję się koszykówką i tym co jest ciekawe.

Piotr Waksmundzki

Kiedy studiuje się mechatronikę na AGH można… być Ironmanem, przejechać na rowerze pustynię Gobi, 1008km w dwie doby, kąpać się w akwenach wodnych zimą. Można też założyć fundację i nadal marzyć, aby rowerem dotrzeć wszędzie… na Bałkany, biegun, do Australii.

Joanna Figarska

Ola Krysiak

Anna Łukaszewska

Dawid Piątak

Bartek T. Czapka

Politolog, absolwent Uniwersytetu Pedagogicznego oraz Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Współautor książki „Political digest – cz.I”. Interesuje się informatyzacją, ideą samorządności oraz poszukiwaniem ustroju politycznego dostosowanego do wspaniałości i wyjątkowości Polaków.

Lucjan Macnar

Jak Wokulski skrzywdzony przez literaturę / On też wchłonął do głowy gnoju całą furę / Obecnie przestrzeń swoich myśli skrupulatnie czyści / I z dala obchodzi to co może szkodzić / A na gnoju co został sadzi sieje zbiera / I tak do końca aż go trafi cholera...

Artur Derlecki

Mateusz Rojek

Krzysztof Jary

Dawid Styś

Marcin Pawłowski

Maciej Kępa

Obecnie jestem absolwentem I Liceum Ogólnokształcącego. Planuję studiować Energetykę w AGH. Interesuję się fizyką i branżą filmową, dlatego też współpracuję z JES TV.

Michał Minda

Chodząca sprzeczność. Indywidualista kochający pracę z ludźmi. Optymista twardo stąpający po ziemi, czasem nad. Hobby: życie. Studiuje Samorząd Studencki Politechniki Rzeszowskiej i logistykę. Pielgrzym. Marzyciel. Od jutra zmienia świat.

Paula Rączka

Studentka teologii na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II. Zaangażowana w działalność Koła Naukowego Teologów. W wolnych chwilach pisze... nie tylko pracę magisterską. Wie, że są rzeczy ważne i ważniejsze. Walczy o pokój i świadomość wszelaką.

Aleksandra Łądkowska

Artur Flisek

Michał Kowalik

Agata Działak

Ewelina Zięba

Ukończyła Pedagogikę na Uniwersytecie Warszawskim. Pracuje jako lektorka języka angielskiego z najmłodszymi. Interesuje się fotografią, filmem, muzyką i szeroko pojętą turystyką górską. Kocha kręcić i montować filmy. Zakochana w polskich Tatrach, próbuje swoich sił w górach nieco wyższych.

Emilia Celary

Mariusz Jaśkiewicz