JES profilaktycznie !

Stowarzyszenie „JES – Jakość Energia Starachowice” zaprasza na cykl spotkań konsultacyjnych z psychologiem. Odbiorcami działania mają być dzieci, młodzież oraz dorośli. Konsultacje obejmować będą takie zagadnienia jak: problemy komunikacyjne w rodzinie, budowa bezpiecznego wolnego od uzależnień środowiska, budowanie pozytywnego obrazu samego siebie. Spotkanie poprowadzi psycholog Aleksandra Krysiak.
Zajęciom towarzyszyć będą spotkania z grami planszowymi dla osób bez ograniczenia wiekowego. To świetna okazja do sprawdzenia swoich strategicznych i społecznych umiejętności. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych! Udział w obu spotkaniach jest bezpłatny.
Najbliższe spotkanie odbędzie się 25 maja 2015 roku w budynku MCRiW, przy ul. Szkolnej 14 , o godz. 16:30 ( konsultacje psychologiczne – w Biurze Stowarzyszenia JES- p. 34 ; spotkanie z grami – w Sali Konferencyjnej).

Zaplanowane spotkania w najbliższych miesiącach :
25 MAJA 2015 (poniedziałek) godz. 16:30

22 CZERWCA 2015 (piątek) godz. 16:30

17 LIPCA 2015 (poniedziałek) godz. 16:30

Wszystkie spotkania odbywają się w budynku MCRiW przy ul. Szkolnej 14  (konsultacje psychologiczne – w Biurze Stowarzyszenia JES- p. 34 ; spotkanie z grami – w Sali Konferencyjnej)

Gry, w które można u nas zagrać :

– Osadnicy z Catanu

– Dixit

– Na chwałę Rzymu

– Zimna Wojna

– Robinson Crusoe

– Reglamentacja

Serdecznie zapraszamy !

Komentarze: