„Masz Głos, Masz Wybór” po raz trzeci !

Stowarzyszenie JES – Jakość Energia Starachowice po raz trzeci włączyło się w akcję Fundacji im. Stefana Batorego “Masz Głos, Masz Wybór“. W tegorocznej edycji programu będziemy realizować zadanie “Dostępni Radni”, które jest koordynowane przez Stowarzyszenie Bona Fides z Katowic.

Podczas najbliższego roku będziemy przypominać, że Twój głos jest ważny nie tylko raz na cztery lata, ale że tym samym głosem możesz wpływać na decyzję władz i kształtować swoje najbliższe otoczenie już po zakończeniu wyborów. Będziemy także prowadzić działania ułatwiające naszemu samorządowi pozostać w bliskim kontakcie z mieszkańcami i reagować na ich potrzeby.

W dniach od piątku 24 kwietnia do niedzieli 26 kwietnia w podwarszawskiej miejscowości Falenty odbyło się pierwsze szkolenie w ramach tegorocznej akcji. Wzięło w nim udział ponad 100 przedstawicieli organizacji i grup nieformalnych z całej Polski, w tym Katarzyna Musiałek, która reprezentowała Stowarzyszenie JES.

W ramach akcji zaplanowano szereg działań których realizację będziemy relacjonować na stronie Stowarzyszenia JES. Jeśli chciałbyś się włączyć w akcje “Masz Głos, Masz Wybór” serdecznie zapraszamy do kontaktu na nasz adres mailowy stowarzyszenie.jes[at]gmail.com

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.739474446150105.1073741865.177465205684368&type=1

Komentarze: