Zróbmy To Razem wystartowało w Starachowicach

Stowarzyszenie JES, grupa projektowa „For a better future”, Młodzieżowe Rady Miast Starachowice i Wąchock powiedzieli ZRÓBMY TO RAZEM po raz pierwszy! Na spotkaniu roboczym 25.05.2013r., pod tytułem „Nic o nas bez nas” rozpoczęliśmy działania w ramach akcji Masz Głos Masz Wybór 2013.

 

Pierwszy punkt scenariusza zadania został wypełniony. Określiliśmy problem, jego przyczyny i oddziaływanie na otoczenie w Starachowicach. Będziemy się starać polepszać współpracę młodzieży i organizacji młodzieżowych z władzami samorządowymi. Pojawiły się postulaty i pomysły jak to zrobić. O szczegółach poinformujemy wkrótce, bo chcemy aby pierwszymi, którzy dowiedzą się o naszych planach byli właśnie samorządowcy. Działamy!

Link do galerii zdjęć ze spotkania znajduje się TUTAJ

Komentarze:

Myślę, że Zróbmy To Razem wystartowało w Starachowicach | Stowarzyszenie JES nie wyczerpuje wystarczająco tematyki. Odnalazłem odsyłacz do artykułu http://www.jes.org.pl/2013/05/27/zrobmy-to-razem-wystartowalo-w-starachowicach/ w facebooku i jeżeli chcesz więcej wiedzieć na temat to napisz Opper@gmail.com. Pomogę rozwinąć zagadnienie.